Ta strona korzysta z plików cookies, zgodnie z Polityką prywatności. Pozostając na tej stronie, wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie.

Meliska

do adopcji
Płeć
samica
Wielkość
średni
Wiek
urodzona w 2012 roku
Sterylizacja / Kastracja
tak

Nieśmiała, delikatna, bardzo potrzebująca kontaktu z człowiekiem. Jeśli tylko dać jej szansę i poświecić czas, okazuje się cudowna towarzyszką. Melisa jest wycofana w towarzystwie nowo poznanych osób, ale znajomych z daleka wita wesołym machaniem ogonka. Suczka przychodzi na zawołanie, uwielbia spacery choć nieco boi się nowych miejsc i potrzebuje wsparcia. Po spacerze z wielką przyjemnością zasiada na poduszkach oczekując pogłaskania i smakołyków. Meliska mieszka z Rysiem, dla którego jest dużym wsparciem, cudownie by było gdyby razem znalazły dom na zawsze, ale zdajemy sobie sprawę, że może to być trudne. Szukamy domu wspólnego lub dla każdego pieska osobno. Domu za miastem, z możliwością spacerów i ogródkiem. Nr schr. 197/0516

Osoby zainteresowane adopcją, prosimy o kontakt telefoniczny w celu ustalenia terminu spotkania.

783 552 272

Duże, małe, starsze, młodsze, żywiołowe i spokojne… Nasze zwierzaki łączy jedno: wszystkie z niecierpliwością czekają na kochający dom!

zapoznaj się z naszym procesem adopcyjnym