Ta strona korzysta z plików cookies, zgodnie z Polityką prywatności. Pozostając na tej stronie, wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie.

Polityka prywatności

Kim jesteśmy

Administratorem danych osobowych zbieranych za pośrednictwem strony internetowej https://schronisko-skalowo.pl jest Związek Międzygminny Schronisko dla Zwierząt. Informujemy, że Inspektorem ochrony danych osobowych jest: Klaudia Juszczak – radca prawny. Dane kontaktowe: inspektor@rodo-krp.pl, tel. +48 792 304 042.

Jakie dane osobowe zbieramy i dlaczego je zbieramy

Formularz kontaktowy

Jeśli wyślesz do nas wiadomość, za pomocą naszego formularza kontaktowego, wtedy my przetworzymy Twoje dane osobowe (adres e-mail). Robimy to, aby się z Tobą skontaktować i odpowiedzieć na Twoją wiadomość.

Osadzone treści z innych witryn

Podstrony na tej witrynie mogą zawierać osadzone treści (np. filmy, obrazki, artykuły itp.). Osadzone treści z innych witryn zachowują się analogicznie do tego, jakby użytkownik odwiedził bezpośrednio konkretną witrynę. Witryny mogą zbierać informacje o Tobie, używać ciasteczek, dołączać dodatkowe, zewnętrzne systemy śledzenia i monitorować twoje interakcje z osadzonym materiałem, włączając w to śledzenie twoich interakcji z osadzonym materiałem, jeśli posiadasz konto i jesteś zalogowany w tamtej witrynie.

Z kim dzielimy się danymi

Tylko w uzasadnionych przypadkach jest to dostawca usług internetowych bądź administrator strony.

Jak długo przechowujemy Twoje dane

Twoje dane osobowe przechowujemy przez okres nie dłuższy, niż jest to niezbędne do realizacji celów, w których te dane są przetwarzane.

Jakie masz prawa do swoich danych

Masz prawo domagać się informacji na temat Twoich danych osobowych, jakie przechowujemy. Możesz również zażądać usunięcia przez nas całości Twoich danych osobistych będących w naszym posiadaniu. Nie dotyczy to żadnych danych, które jesteśmy zobligowani zachować ze względów administracyjnych, prawnych albo bezpieczeństwa. Zastrzegamy sobie prawo do wprowadzenia zmian w polityce prywatności serwisu, na które może wpłynąć rozwój technologii internetowej, ewentualne zmiany prawa w zakresie ochrony danych osobowych oraz rozwój naszego serwisu internetowego. O wszelkich zmianach będziemy informować w sposób widoczny i zrozumiały. W razie wątpliwości co do któregokolwiek z zapisów naszej polityki prywatności jesteśmy do dyspozycji pod adresem mailowym: zwiazek.miedzygminny.schronisko@op.pl

Dane osobowe w działalności schroniska