•  783 552 272

  PSY DO ADOPCJI

  Rubin

  • Płeć Samiec
  • Wielkość Średni
  • Rok urodzenia 2017
  • Kastracja / Sterylizacja Tak
  • Nr Schr. 390/1021

  Poznaj Rubina, młodego i pełnego energii psa, który z pewnością wniesie mnóstwo radości do Twojego życia! Rubin uwielbia zabawę i zawsze chętnie bierze udział w różnego rodzaju aktywnościach. Czy to aportowanie, bieganie po podwórku czy przeciąganie liny – Rubin jest zawsze gotów do akcji.

  Rubin zna podstawowe komendy i zasady panujące w domu, dzięki czemu łatwo się z nim porozumieć i współpracować. Jest inteligentny i szybko się uczy, co czyni go idealnym towarzyszem dla osoby, która chce kontynuować jego szkolenie i zapewnić mu odpowiednią dawkę stymulacji zarówno fizycznej, jak i umysłowej.

  Jednak Rubin ma swoje granice. Ma skłonności do pilnowania zasobów, dlatego nie może zamieszkać w domu z małymi dziećmi.  Choć akceptuje obecność innych piesków podczas spacerów, to w domowym środowisku najlepiej czuje się jako jedyny zwierzak.

  Najlepszym domem dla Rubina będzie miejsce z ogrodem, gdzie będzie miał przestrzeń do biegania i zabawy na świeżym powietrzu. Rubin potrzebuje opiekuna, który zrozumie jego potrzeby i zapewni mu odpowiednią opiekę oraz dużo miłości.

  Jeśli szukasz wiernego przyjaciela, który z radością będzie towarzyszył Ci w codziennych przygodach, Rubin może być psem dla Ciebie. Zapraszamy do kontaktu i poznania Rubina osobiście – być może to właśnie Ty dasz mu kochający i bezpieczny dom, na który zasługuje!

  Osoby zainteresowane adopcją, prosimy o kontakt telefoniczny w celu ustalenia terminu spotkania.

  Duże, małe, starsze, młodsze, żywiołowe i spokojne… Nasze zwierzaki łączy jedno:
  wszystkie z niecierpliwością czekają na kochający dom!

  Image

  Związek Międzygminny Schronisko dla Zwierząt w Skałowie

  Skałowo, ul. Warzywna 25
  62-025 Kostrzyn

  Image
  •  783 552 272

  Footer

  Prawa autorskie © 2024 Związek Międzygminny Schronisko dla Zwierząt w Skałowie.
  Polityka prywatności | Deklaracja dostępności

  Image
  Image