•  783 552 272

  PSY DO ADOPCJI

  Mufinek

  • Płeć Samiec
  • Wielkość Mały
  • Rok urodzenia 2017
  • Kastracja / Sterylizacja Tak
  • Nr Schr. 280/0618

  Mufinek to niezwykły pies, który przeszedł przez wiele trudności w swoim życiu, zanim trafił do naszego schroniska. Został zabrany ze złomowiska, gdzie przez długi czas jego jedynym kontaktem z ludźmi było pozostawione jedzenie na opuszczonej posesji. Takie warunki znacząco ograniczyły jego socjalizację, co sprawiło, że Mufinek jest lękiem i nieufnością wobec ludzi.

  Jednak od chwili, kiedy dołączył do naszej społeczności, zrobił niesamowite postępy. Choć nadal pozostaje nieśmiały, dzięki swojej ciekawości stopniowo pokonuje swoje strachy. Teraz odważniej wychodzi na spacery, coraz chętniej wchodzi do pomieszczeń i nawet odwiedza nasze biuro, gdzie stopniowo przyzwyczaja się do obecności ludzi oraz codziennych dźwięków, takich jak drukarka czy telefon.

  Mufinek potrafi także bawić się i angażować w zabawy węchowe, co pokazuje, że ma ogromny potencjał do dalszego rozwoju. Jednak kontakt z nowymi ludźmi nadal stanowi dla niego wyzwanie, dlatego po adopcji będzie potrzebował kontynuacji procesu socjalizacji i przyzwyczajania do nowych sytuacji.

  Szukamy dla Mufinka domu, który będzie dla niego bezpiecznym schronieniem z dala od miejskiego gwaru. Idealnie byłoby, gdyby znalazł się w towarzystwie innego psa, który będzie dla niego wsparciem i pomoże mu stopniowo zaufać człowiekowi. Jeśli jesteś gotowy/a dać mu szansę na lepsze życie i zapewnić mu ciepły i kochający dom, to Mufinek czeka właśnie na Ciebie.

  Osoby zainteresowane adopcją, prosimy o kontakt telefoniczny w celu ustalenia terminu spotkania.

  Duże, małe, starsze, młodsze, żywiołowe i spokojne… Nasze zwierzaki łączy jedno:
  wszystkie z niecierpliwością czekają na kochający dom!

  Image

  Związek Międzygminny Schronisko dla Zwierząt w Skałowie

  Skałowo, ul. Warzywna 25
  62-025 Kostrzyn

  Image
  •  783 552 272

  Footer

  Prawa autorskie © 2024 Związek Międzygminny Schronisko dla Zwierząt w Skałowie.
  Polityka prywatności | Deklaracja dostępności

  Image
  Image