•  783 552 272

  Aktualności

  NABÓR NA WOLONTARIAT 2024

  Z ogromną radością pragniemy podziękować wszystkim, którzy wykazali zainteresowanie udziałem w naszym wolontariacie dla osób pełnoletnich na rok 2024. Wasza gotowość do pomocy naszym Podopiecznym sprawiła nam ogromną radość i wzruszenie.

  Z tej okazji zapraszamy wszystkich zainteresowanych na spotkanie organizacyjne, które odbędzie się w czwartek, 𝟴 𝗹𝘂𝘁𝗲𝗴𝗼 𝗼 𝗴𝗼𝗱𝘇𝗶𝗻𝗶𝗲 𝟭𝟲.𝟬𝟬. Spotkanie to będzie doskonałą okazją do bliższego zapoznania się z naszym schroniskiem oraz omówienia wszelkich szczegółów związanych z udziałem w wolontariacie.

  Prosimy o wcześniejsze zapoznanie się z Regulaminem Wolontariatu w Schronisku dla Zwierząt w Skałowie, który dostępny jest na naszej stronie internetowej: https://schronisko-skalowo.pl/.../regulamin-wolontariatu . Dodatkowo, aby zgłosić swoje uczestnictwo, prosimy o wypełnienie formularza dostępnego na naszej stronie: https://schronisko-skalowo.pl/kontakt#formularz oraz podanie numeru telefonu kontaktowego.

  Zachęcamy do aktywnego uczestnictwa i przesyłania zgłoszeń, a wybrane osoby spośród zgłoszonych zostaną zaproszone na spotkania szkoleniowe indywidualne oraz szkolenie BHP. To ważny etap, który umożliwi Wam pełniejsze zaangażowanie się w naszą działalność na rzecz zwierząt. Raz jeszcze dziękujemy za Wasze zaangażowanie i serdecznie zapraszamy na spotkanie organizacyjne.

  Z poważaniem,
  Zespół Schroniska dla Zwierząt w Skałowie

  Inne artykuły

  Image

  Związek Międzygminny Schronisko dla Zwierząt w Skałowie

  Skałowo, ul. Warzywna 25
  62-025 Kostrzyn

  Image
  •  783 552 272

  Footer

  Prawa autorskie © 2024 Związek Międzygminny Schronisko dla Zwierząt w Skałowie.
  Polityka prywatności | Deklaracja dostępności

  Image
  Image