•  783 552 272

  Aktualności

  DRZWI OTWARTE

  Serdecznie zapraszamy na Drzwi Otwarte naszego Schroniska dla Zwierząt, które odbędą się 30 czerwca w godzinach od 10:00 do 14:00.

  To wyjątkowa okazja, aby zobaczyć, jak funkcjonuje nasze schronisko oraz poznać naszych podopiecznych, którzy czekają na kochające domy. Tego dnia skupimy się głównie na naszych psach i kotach, które są gotowe do adopcji.

  Co na Was czeka?

  Zwiedzanie schroniska: Dowiedz się, jak wygląda nasza codzienna praca i jakie działania podejmujemy, aby zapewnić naszym zwierzakom jak najlepsze warunki.

  Spacer z psami w towarzystwie wolontariusza: Będzie możliwość pospacerowania z wybranymi psiakami, aby lepiej poznać ich charaktery i nawiązać z nimi więź.

  O godzinie 12.00 zapraszamy na pokaz Dogfrisbee: Nasza wolontariuszka Dagmara wraz ze swoją sunią Isis zaprezentują, jak spędzają wolny czas uprawiając Dogfrisbee, popularny sport polegający na łapaniu rzucanego dysku przez psa.

  UWAGA: Na drzwiach otwartych nie przewidujemy dmuchańców ani waty cukrowej. Chcemy, aby cała uwaga odwiedzających była skupiona na naszych psiakach i kotkach, które potrzebują domów.
  Dołącz do nas i daj szansę naszym podopiecznym na znalezienie nowego domu! Czekamy na Ciebie!

  drzwi otwarte 2

   

  Inne artykuły

  Image

  Związek Międzygminny Schronisko dla Zwierząt w Skałowie

  Skałowo, ul. Warzywna 25
  62-025 Kostrzyn

  Image
  •  783 552 272

  Footer

  Prawa autorskie © 2024 Związek Międzygminny Schronisko dla Zwierząt w Skałowie.
  Polityka prywatności | Deklaracja dostępności

  Image
  Image