Ta strona korzysta z plików cookies, zgodnie z Polityką prywatności. Pozostając na tej stronie, wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie.

Cmentarz i kremacja

Usługi

Pożegnanie z ukochanym zwierzakiem jest zawsze bardzo trudne. I tak jak naszym obowiązkiem było troszczenie się o niego za jego życia, tak naszym obowiązkiem jest sprawić mu odpowiedni pochówek.

Godziny otwarcia cmentarza:

codziennie 7:00 - 21:00

Opłata za udostępnienie miejsca do pochówku:

  • 100 zł na okres 2 lat
  • 250 zł na okres 5 lat

Co zrobić ze zwłokami? Przed takim dylematem staje każdy właściciel zwierząt domowych. Jedno jest pewne, nie wolno ich samowolnie zakopać. Zakaz ten dotyczy nie tylko terenów publicznych jak las czy park, ale także własnej działki. Nasza oferta to godne pożegnanie swojego przyjaciela, który bardzo często jest prawdziwym członkiem rodziny. Proponujemy Wam np. kremację indywidualną. Można wtedy zabrać urnę z prochami ze sobą lub umieścić prochy Waszego Przyjaciela w indywidualnym grobie na terenie Schroniska w Skałowie. Posiadamy wyodrębniony teren Cmentarza dla Zwierząt „Pod Skałką”. Grób zaopatrzony będzie w tablicę nagrobną. Jest także możliwość kremacji zbiorowej, ale wtedy nie ma możliwości odzyskania prochów, a pochówek następuje w mogile zbiorowej.

Nasz cmentarz jest terenem ogrodzonym, zagospodarowanym, w spokojnej, pełnej zieleni okolicy. Dokładamy wszelkich starań, aby w sposób pełny szacunku, empatii i profesjonalizmu zająć się zwłokami Państwa zwierzęcia. Staramy się zapewnić, by była to najlepsza forma godnego pożegnania przyjaciela. Spełniamy wszelkie normy sanitarne Polski i Unii Europejskiej.