Ta strona korzysta z plików cookies, zgodnie z Polityką prywatności. Pozostając na tej stronie, wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie.

Szafirek

do adopcji
Płeć
samiec
Wielkość
mały
Wiek
urodzy w 2014 roku
Sterylizacja / Kastracja
tak

Witajcie w świecie Szafirka - dojrzałego psiaka o wyjątkowym charakterze, który czeka na swoje nowe, kochające domowe królestwo. Szafirek to senior z zadziornym charakterkiem, który dodaje mu tylko uroku :) Szary, bo tak nazywamy naszego podopiecznego, jest wyjątkowym towarzyszem, który zna swoje granice, jeśli zostają przekroczone daje o tym znać pomrukując pod noskiem. Nie jest fanem zapinania smyczy, ale za to uwielbia spacerowanie. Spacerki dla niego to nie tylko fizyczna aktywność, ale także okazja do zgłębiania nowych zapachów i poznawania fascynującego świata. Po intensywnym spacerze, Szary uwielbia zakopać się w miękkich kocykach, gdzie może odpocząć i zrelaksować się. To pies, który ceni sobie spokojne chwile, więc idealnym miejscem dla niego będzie dom, w którym znajdzie swoje ulubione miejsce do odpoczynku. Szary jest gotów na adopcję, a my jesteśmy pewni, że jego wyjątkowa osobowość zaskarbi serca nowych opiekunów. Jeśli jesteś gotów dać dom Szafirkowi i podzielić się z nim miłością, skontaktuj się z nami. Szary czeka na swoją drugą szansę na szczęśliwe życie, a my wierzymy, że towarzystwo tego czworonoga sprawi, że każdy dzień będzie pełen radości i miłości. Adoptuj Szafirka i razem z nim zacznijcie nowy, wspaniały rozdział życia! Nr schr. 471/0922

Osoby zainteresowane adopcją, prosimy o kontakt telefoniczny w celu ustalenia terminu spotkania.

783 552 272

Duże, małe, starsze, młodsze, żywiołowe i spokojne… Nasze zwierzaki łączy jedno: wszystkie z niecierpliwością czekają na kochający dom!

zapoznaj się z naszym procesem adopcyjnym