Ta strona korzysta z plików cookies, zgodnie z Polityką prywatności. Pozostając na tej stronie, wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie.

Misiek

do adopcji
Płeć
samiec
Wielkość
mały
Wiek
Urodzony w 2016 roku
Sterylizacja / Kastracja
tak

To uroczy piesek o niewielkich rozmiarach, który niestety musiał zmierzyć się z trudnościami życiowymi. Wydaje się, że jego poprzedni opiekun nie zawsze miał czas dla swojego psiaka, i nie interesował się tym gdzie się podziewa i co robi. Misiu pozostawiony samopas, musiał radzić sobie tak jak potrafił najlepiej, dzięki czemu stał się wojowniczy niczym mały Rambo😉! Od samego początku pokazał nam, że mimo trudnej przeszłości, potrafi być odważny i silny. Z początku był nieco nieufny, ale teraz, czuje się u nas bezpiecznie. Michu często łapie za rękaw albo nogawkę, gdy ktoś zbliży się za blisko. To jego sposób na udowodnienie, że potrafi bronić się przed światem. Jednak kiedy tylko zdobędzie Wasze zaufanie, stanie się najczulszym i najbardziej lojalnym towarzyszem. Chętnie wykorzysta każdą okazję, aby wskoczyć na Twoje kolana. Potrafi być nieco zazdrosny, co tylko dowodzi, jak bardzo potrzebuje stałego przyjaciela, który podzieli się z nim miłością i troską. nr. schr 464/1121 Wolontariuszka Ania o Miśku: "Niech Was nie zwiodą siwe włosy na pyszczku – Misiek to prawdziwy wulkan energii! Choć nie jest już bynajmniej szczeniakiem, to energii, entuzjazmu oraz radości życia mógłby mu pozazdrościć niejeden młodszy psiak! Gdyby zapytać Misia o to, co jest najważniejsze w życiu, na pewno odpowiedziałby bez wahania, że piłeczka. Na drugim miejscu człowiek, przytulanie i wspólne zabawy. A na trzecim… chyba kolejna piłeczka. Psie i kocie towarzystwo raczej nie jest w jego guście – woli mieć człowieka tylko dla siebie. Gonienie za piłeczkami jest absolutnie ulubioną rozrywką Miska. Ten mały piesek to prawdziwe perpetuum mobile, jeśli chodzi o bieganie za piłką – w każdym razie przeważnie to wolontariusz zmęczy się pierwszy, a nie Misiek. Poza tym jest prawdziwym psitulasem, który, kiedy chce się poprzytulać, sam ląduje się na kolanach. Misiek zawsze jest w dobrym humorze i pełnej gotowości na wspólne przygody. Brakuje mu tylko jednego – domu… Choć Misiek jest urodzonym optymistą, to zdaje sobie sprawę, że jako czarny, nie najmłodszy już piesek nie jest w zbyt dobrym położeniu. Dlatego bardzo prosimy – pomóżcie nam znaleźć dom dla Miska! Misio jest małym, kompaktowym pieskiem, który będzie wspaniałym kompanem. Kto adoptuje Misia, codzienny zastrzyk pozytywnej energii ma jak w banku!"

Osoby zainteresowane adopcją, prosimy o kontakt telefoniczny w celu ustalenia terminu spotkania.

783 552 272

Duże, małe, starsze, młodsze, żywiołowe i spokojne… Nasze zwierzaki łączy jedno: wszystkie z niecierpliwością czekają na kochający dom!

zapoznaj się z naszym procesem adopcyjnym