Ta strona korzysta z plików cookies, zgodnie z Polityką prywatności. Pozostając na tej stronie, wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie.

Gracek

do adopcji
Płeć
samiec
Wielkość
średni
Wiek
ok. 2 lat
Sterylizacja / Kastracja
tak

Gracek, zwany przez nas także Gracjanem to cudowny pies, szukający kontaktu, wpatrzony w człowieka jakby pytał „co teraz będziemy fajnego razem robić?”. Gracek bardzo szybko się uczy, potrafi siadać i kłaść się reagując na gesty. Psiak jest bardzo podatny i chętny na naukę, dlatego powinien trafić do opiekunów, którzy będą rozwijać jego umiejętności, poświęcą czas by przystosować psiaka do warunków domowych oraz zapewnią spaceru. Gracek wiele już w życiu przeszedł, został pozostawiony bez opieki przez poprzedniego właściciela, w schronisku wiele czasu potrzebował, by od nowa zaufać i cieszyć się na widok człowieka. Gracek czasem wystraszy się niespodziewanego ruchu ręki i dotyku, jest dość wrażliwy na dotyk w okolicach karku, a bardzo wystraszony pokaże zęby. Psiak będzie wspaniałym towarzyszem osób dorosłych, które zapewnią mu poczucie bezpieczeństwa i pomogą pokonać „strachy”. Nr schr. 96/0321

Osoby zainteresowane adopcją, prosimy o kontakt telefoniczny w celu ustalenia terminu spotkania.

783 552 272

Duże, małe, starsze, młodsze, żywiołowe i spokojne… Nasze zwierzaki łączy jedno: wszystkie z niecierpliwością czekają na kochający dom!

zapoznaj się z naszym procesem adopcyjnym