Ta strona korzysta z plików cookies, zgodnie z Polityką prywatności. Pozostając na tej stronie, wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie.

Feniks

do adopcji
Płeć
samiec
Wielkość
średni
Wiek
urodzony w 2013 roku
Sterylizacja / Kastracja
tak

Feniks Trafił do schroniska dawno, jako pies wylękniony i bojący die człowieka, stopniowo opieka pracowników i wolontariuszy zaczęła przynosić efekty. Feniks przestał się bać ludzi, nauczyliśmy go chodzić na smyczy i poznał radość płynąca ze spacerów, zaczął się cieszyć życiem, bawić i nawet akceptować towarzystwo innych psów wiec już nie musiał mieszkać sam. Nadal był delikatny i wrażliwy, coraz bardziej cieszył się na widok ludzi i znaleźliśmy mu dom. Dom sprawdzony, za miastem, a jednak Feniks został oddany po kilku miesiącach dlatego, że zbyt mało szczekał. Po powrocie długo pracowaliśmy nad odzyskaniem jego zaufania. Lata lecą a Feniks coraz starszy, delikatny, wrażliwy, cudowny gdy już komuś zaufa, domagający się głaskania i uwagi, brykających na spacerze. Szukamy mu spokojnego domu, bo Feniks nie odnajdzie się w mieście, nadmiar bodźców sprawia, że on zamyka się w sobie. Może mieszkać ze starszymi dziećmi, bo boi się małych biegających dzieci i gwałtownych ruchów, może zamieszkać z drugim bardziej odważnym psem, który pokaże mu jak żyć, najlepiej z mniejszą suczką. Feniks prawdopodobnie nigdy nie mieszkał w domu, ale jest już nauczony wchodzenia do pomieszczeń i spędzania czasu na naszej salce. Nr schr. 311/0718

Osoby zainteresowane adopcją, prosimy o kontakt telefoniczny w celu ustalenia terminu spotkania.

783 552 272

Duże, małe, starsze, młodsze, żywiołowe i spokojne… Nasze zwierzaki łączy jedno: wszystkie z niecierpliwością czekają na kochający dom!

zapoznaj się z naszym procesem adopcyjnym