Ta strona korzysta z plików cookies, zgodnie z Polityką prywatności. Pozostając na tej stronie, wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie.

Cziko

do adopcji
Płeć
samiec
Wielkość
mały
Wiek
urodzony w 2010 roku
Sterylizacja / Kastracja
tak

Cziko, to piesek, który z ogromną wdzięcznością przyjmuje wszelkie wsparcie, jakie otrzymał od naszych wolontariuszy. Od momentu, kiedy trafił do nas, każdy krok w jego rekonwalescencji był wsparty miłością i troską, co przyniosło niezwykłe rezultaty. Początkowo Cziko był nieśmiały i zamknięty w sobie. To, co przeżył, pozostawiło na nim trwałe piętno, ale dzięki naszemu wsparciu zaczął stopniowo otwierać się na ludzi. Dziś, choć jeszcze potrzebuje czasu, by zaufać całkowicie, można dostrzec w nim ogromne postępy. Cziko to piesek schorowany, który wymaga regularnego podawania leków. Jego stan zdrowia wymaga szczególnej uwagi i troski. Jednak nie daj się zrazić - jego wdzięczność za Twoją opiekę będzie nieoceniona. Cziko uwielbia spacery - wychodzić na świeże powietrze sprawia mu ogromną przyjemność. Jest to także dla niego świetna okazja do nawiązywania więzi z człowiekiem i odkrywania nowych zapachów. Jeśli masz dobre serce i chęć zaopiekowania się Cziko, zapewniamy Ci, że nie będziesz sam. Oferujemy pomoc w zapewnieniu leków i opieki weterynaryjnej, abyś mógł zapewnić mu najlepsze warunki. Jeśli czujesz, że Twój dom może być dla Cziko nowym bezpiecznym schronieniem, skontaktuj się z nami już dziś. Daj mu szansę na szczęśliwe życie, a otrzymasz w zamian wierność i miłość, której nie da się porównać z niczym innym. Nr schr. 202/0622

Osoby zainteresowane adopcją, prosimy o kontakt telefoniczny w celu ustalenia terminu spotkania.

783 552 272

Duże, małe, starsze, młodsze, żywiołowe i spokojne… Nasze zwierzaki łączy jedno: wszystkie z niecierpliwością czekają na kochający dom!

zapoznaj się z naszym procesem adopcyjnym