Ta strona korzysta z plików cookies, zgodnie z Polityką prywatności. Pozostając na tej stronie, wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie.

Boluś

do adopcji
Płeć
samiec
Wielkość
mały
Wiek
około 8 lat
Sterylizacja / Kastracja
tak

Boluś przyjechał do nas z gminy Mosina, dokładnie został znaleziony w Jeziorach. Długo szukaliśmy jego opiekuna, ponieważ pies był dla nas zbyt spokojny na uciekiniera i zbyt przyjazny, aby ktoś mógł go wyrzucić. Niestety nikt się nie zgłosił. Nadaliśmy mu imię Dasti. Po ogłoszeniu pieska, do adopcji dostaliśmy sygnał, że piesek ma na imię Bolek, a jego opiekun, który zajmował się nim od szczenięcia, w lutym zmarł :'( Bolek to piesek który mieszkał już w domu i zna jego zasady. Zachowuje czystość, nie niszczy. Jest bardzo spokojnym psem, który nie ma potrzeby szczekania. Bolek uwielbia spędzać czas na fotelu, oraz na kolanach, garnie się do człowieka prosząc o głaskanie i drapanie po uszkach. Bardzo nam zależy, aby piesek jak najszybciej trafił do kochającej rodziny. Nr. Schr. 60/02/23

Osoby zainteresowane adopcją, prosimy o kontakt telefoniczny w celu ustalenia terminu spotkania.

783 552 272

Duże, małe, starsze, młodsze, żywiołowe i spokojne… Nasze zwierzaki łączy jedno: wszystkie z niecierpliwością czekają na kochający dom!

zapoznaj się z naszym procesem adopcyjnym