Ta strona korzysta z plików cookies, zgodnie z Polityką prywatności. Pozostając na tej stronie, wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie.

Apia

do adopcji
Płeć
samica
Wielkość
średni
Wiek
urodzona w 2014 roku
Sterylizacja / Kastracja
tak

To suczka z charakterkiem, który my uwielbiamy! Apia trafiła do nas bardzo zaniedbana, chuda, brudna, z guzem, który wymagał pilnego usunięcia. Dziś na zdjęciach widzicie śliczną małą suczkę i idealną kandydatkę na kanapę. Apia chętnie wychodzi na spacery, zaczyna już także reagować na przywołanie, z zainteresowaniem wita się także z innymi pieskami. Pomimo, że toleruje inne psiaki to Apia uwielbia jeść „na zapas”,jedzenie jest dla niej bardzo ważne i potrafi zawalczyć o jakiś łakomy kąsek. W stosunku do ludzi łagodna, zainteresowana kontaktem choć także trzymająca dystans. Apia prawdopodobnie kiedyś mieszkała na dworze, a człowiek nie kojarzył się jej z czymś dobrym dlatego Apiunia potrzebuje spokojnego domu i przewidywalnego planu dnia, w którym poczuje się bezpiecznie. Apia boi się dzieci, ale podchodzi do osób dorosłych i domaga się uwagi. Pomóżmy jej znowu uwierzyć w człowieka! Nr.Schr. 552/11/22

Osoby zainteresowane adopcją, prosimy o kontakt telefoniczny w celu ustalenia terminu spotkania.

783 552 272

Duże, małe, starsze, młodsze, żywiołowe i spokojne… Nasze zwierzaki łączy jedno: wszystkie z niecierpliwością czekają na kochający dom!

zapoznaj się z naszym procesem adopcyjnym