251/0721 Cezar


Cezar to piękny i mądry pies wesoło witający się z ludźmi. To pies, który świat poznaje małymi krokami bo do niedawna kojec był całym jego światem.

Cezar trafił do nas wystraszony i nie nawiązujący kontaktu, dzięki naszej pracy i wielkiemu sercu schroniskowych opiekunów, otworzył się na świat, zaczyna reagować na imię i coraz lepiej chodzi na smyczy. Przyzwyczajamy go także do przebywania w budynku, w biurze i gabinecie weterynaryjnym, uczymy chodzenia po śliskich powierzchniach

I przychodzenia na zawołanie. Cezar czasem panikuje, kładzie się na podłodze i odmawia kolejnych kroków, wówczas dajemy mu czas na ochłonięcie i obserwacje otoczenia, gdy zauważa, że nie ma zagrożenia, ruszamy dalej.

Cezar to młody pies z wielkim potencjałem, szukamy osoby, która będzie potrafiła go rozwinąć, pomoże psu pokonać strachy i zaopiekuje się nim na zawsze.

Nie zauważyliśmy agresji u psa, jednak Cezar boi się jeszcze gwałtownych ruchów i nowych sytuacji i nie wiadomo, jak by zareagował bardzo wystraszony dlatego szukamy domu z dorosłymi opiekunami ewentualnie z nastoletnimi dziećmi. Cezar powinien zamieszkać w spokojnym miejscu, nadmiar bodźców w mieście, klatka schodowa, winda, korytarz itp. sprawi, że pies ciągle będzie musiał walczyć ze strachami.

Osoby zainteresowane adopcją, prosimy o kontakt pod nr tel. 783552272 w celu ustalenia terminu spotkania.

Płeć: samiec

Wielkość: duży

Wiek: ok. 4 lat

kastracja: tak

Numer: 251/0721