205/0519 Lolek


Loluś to pies zagubiony w warunkach schroniskowych. Wypuszczony z kojca na wybieg podbiega do człowieka, wita się skacząc i szukając smakołyków, ale to nie jest dla niego najważniejsze. Najbardziej potrzebna Lolkowi jest uwaga człowieka, poświęcenie mu czasu, zapewnienie spokoju, pogłaskanie, pogadanie, skupienie się tylko na nim. Wówczas Loluś uspokaja się, wpatruje z uwagą, słucha i można odnieść wrażenie, że całym sobą mówi „zabierz mnie stąd”.
Lolek mieszka w kojcu sam. Wcześniej dzielił boks z suczką, która zamieszkała już w nowym domu, byli bardzo zżyci. Od tej pory trudno znaleźć pieska, z którym Lolek się dogada.
Lolek ma bardzo dobry kontakt z pracownikami schroniska i wolontariuszami, w stosunku do nowych osób przez jakiś czas zachowuje dystans, nieśmiało podchodzi. Gdy się czegoś wystraszy odskakuje i ucieka do kojca, gdzie czuje się bezpiecznie. Jeśli nie będzie miał dokąd uciec spróbuje niebezpieczeństwo odgonić zębami.
Prawdopodobnie wcześniej mieszkał w domu i takiego miejsca mu szukamy, przygotowujemy do zostawania w pomieszczeniach, relaksowania się – bycia domowym pieszczochem. Loluś potrzebuje domu bez innych zwierząt, z dorosłymi opiekunami, za cierpliwość odwdzięczy się nieograniczonym zaufaniem.Osoby zainteresowane adopcją, prosimy o kontakt pod nr tel. 783552272 w celu ustalenia terminu spotkania.
Płeć: samiec

Wielkość: średni

Wiek: ok. 4 lat

kastracja: tak

Numer: 205/0519