Ta strona korzysta z plików cookies, zgodnie z Polityką prywatności. Pozostając na tej stronie, wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie.

Rubin

do adopcji
Płeć
samiec
Wielkość
średni
Wiek
urodzony w 2017 roku
Sterylizacja / Kastracja
tak

Poznaj Rubina, młodego i pełnego energii psa, który z pewnością wniesie mnóstwo radości do Twojego życia! Rubin uwielbia zabawę i zawsze chętnie bierze udział w różnego rodzaju aktywnościach. Czy to aportowanie, bieganie po podwórku czy przeciąganie liny – Rubin jest zawsze gotów do akcji. Rubin zna podstawowe komendy i zasady panujące w domu, dzięki czemu łatwo się z nim porozumieć i współpracować. Jest inteligentny i szybko się uczy, co czyni go idealnym towarzyszem dla osoby, która chce kontynuować jego szkolenie i zapewnić mu odpowiednią dawkę stymulacji zarówno fizycznej, jak i umysłowej. Jednak Rubin ma swoje granice. Ma skłonności do pilnowania zasobów, dlatego nie może zamieszkać w domu z małymi dziećmi. Choć akceptuje obecność innych piesków podczas spacerów, to w domowym środowisku najlepiej czuje się jako jedyny zwierzak. Najlepszym domem dla Rubina będzie miejsce z ogrodem, gdzie będzie miał przestrzeń do biegania i zabawy na świeżym powietrzu. Rubin potrzebuje opiekuna, który zrozumie jego potrzeby i zapewni mu odpowiednią opiekę oraz dużo miłości. Jeśli szukasz wiernego przyjaciela, który z radością będzie towarzyszył Ci w codziennych przygodach, Rubin może być psem dla Ciebie. Zapraszamy do kontaktu i poznania Rubina osobiście – być może to właśnie Ty dasz mu kochający i bezpieczny dom, na który zasługuje! Nr Schr. 390/1021

Osoby zainteresowane adopcją, prosimy o kontakt telefoniczny w celu ustalenia terminu spotkania.

783 552 272

Duże, małe, starsze, młodsze, żywiołowe i spokojne… Nasze zwierzaki łączy jedno: wszystkie z niecierpliwością czekają na kochający dom!

zapoznaj się z naszym procesem adopcyjnym