Ta strona korzysta z plików cookies, zgodnie z Polityką prywatności. Pozostając na tej stronie, wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie.

Portos

do adopcji
Płeć
samiec
Wielkość
duży
Wiek
ok. 6 lat
Sterylizacja / Kastracja
tak

Portos przyjechał do nas wraz ze swoim bratem Aramisem. Portos, i jego brat, pragnie znaleźć swój dom i rodzinę, która doceni ich wierność i oddanie. Portos i Aramis to psiaki, które kochają towarzystwo ludzi i cieszą się każdym momentem spędzonym z nimi. Ich zrównoważona natura sprawia, że są idealnymi towarzyszami zarówno dla aktywnych osób, jak i tych ceniących spokojniejsze chwile. Choć zgiełk miasta może ich trochę przerażać, to w miłym, ciepłym domu z dostępem do ogrodu z pewnością szybko się odnajdą. Portos i Aramis są bardzo związani ze sobą, dlatego też chcielibyśmy, aby zamieszkały w jednym domu. Ich wzajemna więź sprawia, że są dla siebie wsparciem i sprawiają, że każdy dzień jest pełen radości i miłości. Jeśli szukasz wiernych towarzyszy na spacery, w parku oraz wieczory spędzane przytuleni na kanapie, Portos i Aramis czekają na Ciebie! Przyjdź i daj im szansę na szczęśliwe, kochające domowe życie, które zasługują. Nr schr. 192/0622

Osoby zainteresowane adopcją, prosimy o kontakt telefoniczny w celu ustalenia terminu spotkania.

783 552 272

Duże, małe, starsze, młodsze, żywiołowe i spokojne… Nasze zwierzaki łączy jedno: wszystkie z niecierpliwością czekają na kochający dom!

zapoznaj się z naszym procesem adopcyjnym