Ta strona korzysta z plików cookies, zgodnie z Polityką prywatności. Pozostając na tej stronie, wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie.

Frodo

do adopcji
Płeć
samiec
Wielkość
średni
Wiek
urodzony w 2015 roku
Sterylizacja / Kastracja
tak

Frodo to pies, który przeszedł przez wiele trudności w życiu, ale wciąż ma ogromną nadzieję na lepsze jutro. Został porzucony przez swojego właściciela i znaleziony na jednym z wybiegów psów w okolicznym mieście. Gdy trafił do naszego schroniska, był bardzo zaniedbany i przestraszony. Jednak dzięki trosce, opiece i leczeniu, Frodo przeszedł ogromną przemianę. Od momentu przybycia do naszego schroniska, Frodo pokazuje niesamowitą determinację i chęć do życia. Mimo swojej przeszłości, nie stracił wiary w ludzi i wciąż otwiera się na nowe relacje. Z dnia na dzień staje się coraz bardziej wesołym i pełnym energii towarzyszem. Obecnie Frodo jest w trakcie leczenia i przygotowywania do adopcji. Pomimo osiągniętych postępów, nadal potrzebuje specjalnej opieki i wsparcia, aby odzyskać pełnię zdrowia. Jest to jednak pies pełen miłości, gotowy oddać całe serce swojemu przyszłemu opiekunowi. Daj mu szansę na dom pełen miłości i troski, a on odwdzięczy się wiarą i niezłomną lojalnością. Skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się więcej o procesie adopcji Frodo i sprawić, że jego marzenie o domu stanie się rzeczywistością. Nr Schr.578/1223

Osoby zainteresowane adopcją, prosimy o kontakt telefoniczny w celu ustalenia terminu spotkania.

783 552 272

Duże, małe, starsze, młodsze, żywiołowe i spokojne… Nasze zwierzaki łączy jedno: wszystkie z niecierpliwością czekają na kochający dom!

zapoznaj się z naszym procesem adopcyjnym