Ta strona korzysta z plików cookies, zgodnie z Polityką prywatności. Pozostając na tej stronie, wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie.

Dasti

do adopcji
Płeć
samiec
Wielkość
duży
Wiek
około roku
Sterylizacja / Kastracja
nie

Dasti, młody pies w wieku około półtora roku, trafił do naszego schroniska w dramatycznym stanie, przyprowadzony na łańcuchu – wychudzony, zaniedbany i z widocznymi trudnościami w chodzeniu. Jego historia jest pełna wyzwań, ale wraz z Waszą pomocą możemy zapewnić mu lepsze jutro. Mimo, że z wyglądu jest w typie rasy, to jego historia jest jedyna w swoim rodzaju. Kiedy trafił do nas, wymagał natychmiastowej uwagi i specjalnej opieki weterynaryjnej. Początkowo nieufny i przestraszony obcymi, Dasti stopniowo zaczyna otwierać swoje serce na ludzi. Wystarczy mu trochę czasu, cierpliwości i delikatności, aby przełamał swoje lęki i okazał się wesołym psem, pragnącym bliskości i uwagi człowieka. W trakcie prowadzonej przez nas diagnostyki odkryliśmy, że Dasti cierpi na dysplazję obu stawów biodrowych z obustronnym nadwichnięciem. To schorzenie wpływa na jego zdolność poruszania się i niestety, istnieje ryzyko, że w przyszłości mogą wystąpić problemy z tylnymi łapkami. Dasti potrzebuje specjalnej troski i opieki weterynaryjnej, ale jego wdzięczność za każdy przejaw dobroci jest niezmierzona. Pomóżmy mu odnaleźć drugą szansę na szczęśliwe życie, pełne miłości i zrozumienia. Jeśli jesteś gotowy podjąć wyzwanie i otworzyć swoje serce dla psa, który potrzebuje szczególnej opieki, to Dasti czeka na Ciebie. Skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się, jak możesz pomóc mu odnaleźć bezpieczny i kochający dom. Twój wkład może uczynić ogromną różnicę w życiu tego wyjątkowego psa. Nr.Schr. 418/0923

Osoby zainteresowane adopcją, prosimy o kontakt telefoniczny w celu ustalenia terminu spotkania.

783 552 272

Duże, małe, starsze, młodsze, żywiołowe i spokojne… Nasze zwierzaki łączy jedno: wszystkie z niecierpliwością czekają na kochający dom!

zapoznaj się z naszym procesem adopcyjnym