Ta strona korzysta z plików cookies, zgodnie z Polityką prywatności. Pozostając na tej stronie, wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie.

Bercik

do adopcji
Płeć
samiec
Wielkość
mały
Wiek
około 6 lat
Sterylizacja / Kastracja
nie

Chcielibyśmy Wam przedstawić uroczego Bercika – naszego małego przyjaciela z schroniska, który obecnie szuka swojego własnego, spokojnego domu. Bercik to niewielki, spokojny piesek o łagodnym usposobieniu, gotowy na nowe przygody w życiu. Bercik uwielbia spacery i towarzystwo. Choć na początku może sprawiać wrażenie nieśmiałego, szybko otwiera się na nowych ludzi i zaczyna reagować na swoje imię. Jest niezwykle wrażliwy i potrzebuje delikatnego podejścia oraz ciepłego otoczenia. Aktualnie poszukujemy dla Bercika domu, w którym będzie mógł cieszyć się spokojem i miłością swoich opiekunów. Zależy nam na tym, aby znalazł rodzinę z dorosłymi opiekunami lub z dziećmi starszymi, które z szacunkiem potraktują delikatność naszego małego przyjaciela. Bercik uwielbia miękkie poduszki i ciepłe zakątki, dlatego też marzymy o domu, gdzie będzie miał swój własny kącik do odpoczynku. Ważne jest dla nas, żeby Berci został prawowitym członkiem rodziny- uczestnicząc w wspólnych chwilach i tworząc niezapomniane wspomnienia. Jeśli szukasz towarzysza do spokojnego życia, gotowego na miłość i oddanie, Bercik może być właśnie tym, kogo szukasz. Zajrzyj do naszego schroniska, poznaj go bliżej i daj mu szansę na szczęśliwe życie w nowym domu. Bercik czeka na Ciebie z otwartym sercem i gotowością do niesienia radości każdego dnia. Nr.Schr. 483/1023

Osoby zainteresowane adopcją, prosimy o kontakt telefoniczny w celu ustalenia terminu spotkania.

783 552 272

Duże, małe, starsze, młodsze, żywiołowe i spokojne… Nasze zwierzaki łączy jedno: wszystkie z niecierpliwością czekają na kochający dom!

zapoznaj się z naszym procesem adopcyjnym