Ta strona korzysta z plików cookies, zgodnie z Polityką prywatności. Pozostając na tej stronie, wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie.

Norman

do adopcji
Płeć
samiec
Wielkość
duży
Wiek
urodzony w 2019 roku
Sterylizacja / Kastracja
tak

Pragniemy Wam przedstawić Normana, psa o imponującym wyglądzie i równie wielkim sercu. Norman to duży, silny pies o niezwykłym umaszczeniu, które podkreśla jego godność i elegancję. Jego sportowa i zgrabna budowa ciała nadają mu imponujący wygląd, który z pewnością przyciągnie uwagę każdego miłośnika psów. Norman to psi przyjaciel, który przywiązuje ogromną wagę do relacji z ludźmi. Dla niego kontakt z człowiekiem jest niezwykle istotny, a więź, którą tworzy z opiekunem, jest czymś niezwykle wartościowym. Norman ma potencjał, aby stać się doskonałym przyjacielem rodziny, ale z jednym ważnym warunkiem: musi mieszkać w domu razem z ludźmi i korzystać z codziennych długich spacerów. Jest to pies, który potrzebuje opiekuna, który będzie dla niego przewodnikiem. Norman jest gotów na naukę i chętnie dostosowuje się do zasad panujących w domu. To daje mu poczucie stabilności i bezpieczeństwa, które jest dla niego niezwykle istotne. Podczas spacerów ze znaną sobie osobą Norman przejawia swoją radosną naturę i ciekawość świata. Zachowuje się jak szczeniak, brykając wesoło i badając otoczenie. Jednocześnie jest bardzo grzeczny, chodzi na smyczy, wraca na zawołanie i zna podstawowe komendy, które doskonalił podczas zajęć podstawowego posłuszeństwa pod opieką wolontariusza Szymona w ramach zajęć "Projekt Pies". Warto jednak pamiętać, że Norman jest nieco nieuważny i nie zawsze zdaje sobie sprawę ze swojej imponującej wielkości i siły. Jest też wyjątkowo łapczywy w jedzeniu i z radością skacze na ludzi, co może być problematyczne w obecności dzieci. Dlatego uważamy, że najlepszym środowiskiem dla Normana będzie spokojny dom z ogrodem, codziennymi spacerami i miękkimi poduszkami wewnątrz. Jeśli jesteś gotowy na przyjęcie Normana do swojej rodziny i oferowanie mu stabilnego domu oraz wsparcia w dalszym rozwoju, to ten wspaniały pies może stać się Twoim wiernym towarzyszem. Skontaktuj się z nami, aby poznać Normana bliżej i dać mu szansę na nowy początek! Nr schr. 82/0321

Osoby zainteresowane adopcją, prosimy o kontakt telefoniczny w celu ustalenia terminu spotkania.

783 552 272

Duże, małe, starsze, młodsze, żywiołowe i spokojne… Nasze zwierzaki łączy jedno: wszystkie z niecierpliwością czekają na kochający dom!

zapoznaj się z naszym procesem adopcyjnym