Ta strona korzysta z plików cookies, zgodnie z Polityką prywatności. Pozostając na tej stronie, wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie.

Karlik

do adopcji
Płeć
samiec
Wielkość
średni
Wiek
ok. 4 lat
Sterylizacja / Kastracja
tak

Jeśli zawsze marzyłeś o owczarku, ale na przeszkodzie stały jego gabaryty, to Karlik jest idealnym rozwiązaniem. Zapraszamy do zapoznania się z uroczym Karlikiem – owczarkiem w rozmiarze "S", który czeka na swojego wymarzonego opiekuna w naszym schronisku. Karlik to piesek drobnej budowy, który szybko przystosowuje się do warunków domowych. Jego spokojna natura sprawia, że jest doskonałym towarzyszem do wspólnych spacerów i biegania. Uwielbia być w otoczeniu ludzi i cieszy się z każdej chwili spędzonej na świeżym powietrzu. Z pewnością zaskoczy Cię swoją zdolnością do dostosowywania się do różnych sytuacji. Ten uroczy mini owczarek jest także bywalcem na festynach, gdzie czuje się jak pączek w maśle. Karlik potrafi wykonywać podstawowe komendy i jest gotów zrobić wszystko za smaczne przysmaki. Jest niezwykle łagodny i świetnie dogaduje się z wybranymi psami, zwłaszcza suczkami. Co ważne, Karlik jest cichym psem, który praktycznie nie szczeka, co sprawia, że idealnie wpasuje się do domu mieszkalnego. Szukamy dla niego domu, w którym będzie otoczony miłością, rozpieszczany i kochany każdego dnia. Jeśli chcesz przygarnąć tego uroczego pieska i dać mu nowy, kochający dom, skontaktuj się z nami już dziś. Karlik czeka na Ciebie z otwartymi łapkami! Nr Schr. 134/0522

Osoby zainteresowane adopcją, prosimy o kontakt telefoniczny w celu ustalenia terminu spotkania.

783 552 272

Duże, małe, starsze, młodsze, żywiołowe i spokojne… Nasze zwierzaki łączy jedno: wszystkie z niecierpliwością czekają na kochający dom!

zapoznaj się z naszym procesem adopcyjnym