Ta strona korzysta z plików cookies, zgodnie z Polityką prywatności. Pozostając na tej stronie, wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie.

Gerda

do adopcji
Płeć
samica
Wielkość
mały
Wiek
około 4 lat
Sterylizacja / Kastracja
tak

Pragniemy Wam przedstawić uroczą suczkę o imieniu Gerda, zwana również Niunią. Gerda to nieduża suczka o charakterystycznym "jamnikowatym" wyglądzie. Z początku może sprawiać wrażenie ostrożnej w kontakcie z człowiekiem, ale wystarczy zaledwie kilka minut, aby Gerdzia otworzyła się i zaczęła cieszyć na naszą obecność. Przed przyjęciem do naszego schroniska, Gerda nigdy nie miała okazji mieszkać w domu, nie doświadczyła radości codziennych spacerów, a człowiek nie kojarzył się dla niej z nikim dobrym. Teraz nadszedł czas, aby to wszystko się zmieniło, dlatego poszukujemy dla niej domu na zawsze, z opiekunami, którzy będą wyrozumiali, pełni miłości, z wygodnymi poduszkami i wielkim sercem. Gerda najlepiej będzie się czuła w domu z dostępem do ogrodu, w którym mogłaby wykorzystać swoją energię. Choć toleruje wybrane pieski na spacerach to w domu będzie się czuła najlepiej jako jedynaczka. Podejrzewamy, że wcześniejsze złe doświadczenia mogą wpływać na jej reakcje. Dlatego poszukujemy dla niej domu, gdzie będzie mogła cieszyć się spokojem i bezpieczeństwem, będąc jedynym pupilem. Jeśli jesteś gotowy otworzyć swoje serce i dom dla Gerdy, skontaktuj się z nami już dziś. Ona czeka na swojego wyjątkowego opiekuna, który zaoferuje jej miłość, troskę i bezpieczny dom na zawsze. Zmienisz jej życie, a ona na pewno wniesie mnóstwo radości do Twojego. Dajmy Gerdzie szansę na szczęśliwe życie! nr. schr. 543/1122

Osoby zainteresowane adopcją, prosimy o kontakt telefoniczny w celu ustalenia terminu spotkania.

783 552 272

Duże, małe, starsze, młodsze, żywiołowe i spokojne… Nasze zwierzaki łączy jedno: wszystkie z niecierpliwością czekają na kochający dom!

zapoznaj się z naszym procesem adopcyjnym