Ta strona korzysta z plików cookies, zgodnie z Polityką prywatności. Pozostając na tej stronie, wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie.

Fafik

do adopcji
Płeć
samiec
Wielkość
średni
Wiek
ok. 4 lat
Sterylizacja / Kastracja
tak

Fafik, około 4-letni, niezwykle energiczny i silny pies, który mimo wieku zachowuje radosną i nieco szczenięcą naturę. Poszukujemy dla niego odpowiedzialnego opiekuna, który z wytrwałością i konsekwencją wprowadzi go w świat dorosłości, pomagając mu kontrolować swoje impulsywne zachowanie, takie jak podgryzanie czy obskakiwanie ludzi. Fafik jest typowym młodzieńcem - pełen wigoru i gotowy na nowe wyzwania. Dlatego też idealny dom dla niego to taki, gdzie będzie miał dużo miejsca do biegania, a jego opiekun będzie gotów dostarczyć mu odpowiednią ilość aktywności fizycznej. Fafik uwielbia długie spacery i potrzebuje opiekuna, który będzie gotów angażować się w regularne, aktywne zajęcia. Z uwagi na jego żywiołową naturę, nie zalecamy adopcji Fafika do domu z małymi dziećmi. Jego żywiołowość może być zbyt intensywna dla najmłodszych członków rodziny. Niemniej jednak, jeśli jesteś osobą aktywną, gotową na wyzwania i pełną miłości, Fafik może okazać się wspaniałym towarzyszem. Fafik jest gotów na nowy rozdział w swoim życiu i czeka na Ciebie, abyście razem tworzyli szczęśliwą historię. Jeśli czujesz, że możesz spełnić jego potrzeby i zapewnić mu odpowiednią ilość uwagi i ruchu, skontaktuj się z nami, aby umówić się na spotkanie z Fafikiem. Daj mu szansę na nowe, kochające domostwo! Fafik okiem wolontariuszki Basi: "Jest taki psiak- FAFIK o którym chcę napisać. Za każdym razem jak jestem w schronisku widzę FAFIKA jak czeka w swoim boksie ciągle w tym samym miejscu. On czeka, czeka na człowieka, aż ktoś po niego przyjdzie. FAFIK nie radzi sobie kompletnie w schronisku tylko DOM❤️ mu pomoże. Zabieramy go na długie spacery, ale i na spacerze nie potrafi odpocząć. Nawet gdy jestem z nim na wybiegu, nie potrafi cieszyć się chwilą, podbiega do mnie i do furtki jakby prosił "Chodź zabierz mnie stąd" Powroty do swojego boksa są dla niego trudne, często nie chce wracać, dlatego zawsze jeszcze z nim siedzę i wtedy kładzie się obok, w tych paru minutach czuje się dobrze. Lecz muszę wstać, zostawić go i iść do następnych psiaków, który potrzebuje człowieka i spaceru. Jeśli ktoś chce poznać tego psiaka , zapraszam do kontaktu ze schroniskiem." Nr schr. 229/0622

Osoby zainteresowane adopcją, prosimy o kontakt telefoniczny w celu ustalenia terminu spotkania.

783 552 272

Duże, małe, starsze, młodsze, żywiołowe i spokojne… Nasze zwierzaki łączy jedno: wszystkie z niecierpliwością czekają na kochający dom!

zapoznaj się z naszym procesem adopcyjnym