Ta strona korzysta z plików cookies, zgodnie z Polityką prywatności. Pozostając na tej stronie, wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie.

Chester

do adopcji
Płeć
samiec
Wielkość
średni
Wiek
urodzony w 2017 roku
Sterylizacja / Kastracja
tak

Chester to jeden z tych dzielnych psiaków, który trafił do nas po uwolnieniu z łańcucha. Przyjechał do schroniska wystraszony, wychudzony i niestety z problemami ze wzrokiem. Jego przeszłość nie była łatwa, ale dzięki naszej trosce i cierpliwości Chester otworzył się na nowo. Ten niezwykły piesek potrzebował czasu, aby zaufać ludziom, ale teraz pokazuje, jak bardzo pragnie bliskości i miłości. Chester to prawdziwy towarzysz, który uwielbia spacerować i przytulać się. Każdy dzień spędzony z nim to dowód na to, jak wspaniałym psem potrafi być – wystarczy tylko dać mu szansę. Chester skrywa w sobie ogromne pokłady miłości i czeka na kogoś, kto da mu dom pełen ciepła i zrozumienia. Szukamy dla niego rodziny, która pokaże mu, że może być szanowany i kochany, tak jak na to zasługuje. Jeśli czujesz, że możesz stać się jego bohaterem, skontaktuj się z nami i poznaj Chestera. Dajmy mu razem drugą szansę na szczęśliwe życie! 💖🐾 Nr.Schr. 90/03/23

Osoby zainteresowane adopcją, prosimy o kontakt telefoniczny w celu ustalenia terminu spotkania.

783 552 272

Duże, małe, starsze, młodsze, żywiołowe i spokojne… Nasze zwierzaki łączy jedno: wszystkie z niecierpliwością czekają na kochający dom!

zapoznaj się z naszym procesem adopcyjnym