Ta strona korzysta z plików cookies, zgodnie z Polityką prywatności. Pozostając na tej stronie, wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie.

Aramis

do adopcji
Płeć
samiec
Wielkość
duży
Wiek
ok. 8 lat
Sterylizacja / Kastracja
tak

Zapraszamy do zapoznania się z Aramisem - około 8-letnim psem o imponującym wyglądzie, przypominającym typowego owczarka niemieckiego. Aramis trafił do naszego schroniska w towarzystwie swojego wiernego przyjaciela, Portosa. Razem tworzą niezwykle zgraną parę, gotową na nowe przygody i wspólne chwile. Aramis to, który uwielbia długie spacery. Każdy krok to dla niego możliwość odkrywania nowych zapachów i doznań, co sprawia mu ogromną radość. Spacerując z nim, można zaobserwować, jak jego ogon unosi się w górę z radością, gdy tylko złapie zapach czegoś ciekawego. Na pierwszy rzut oka Aramis może wydawać się nieśmiały, ale wystarczy mu trochę czasu, by otworzył się na nowe znajomości. Z początku może być nieco powściągliwy, ale gdy już poczuje się komfortowo, chętnie pozwoli się głaskać i okazywać uczucia. Zarówno Aramis, jak i jego towarzysz Portos, są pewnymi siebie psiakami. Mają silną więź między sobą, co sprawia, że są doskonałymi towarzyszami dla osób, które cenią lojalność i wierność zwierzęcego przyjaciela. Byłoby wspaniale gdyby chłopcy zamieszkali w jednym domu. Nr Schr. 193/0622

Osoby zainteresowane adopcją, prosimy o kontakt telefoniczny w celu ustalenia terminu spotkania.

783 552 272

Duże, małe, starsze, młodsze, żywiołowe i spokojne… Nasze zwierzaki łączy jedno: wszystkie z niecierpliwością czekają na kochający dom!

zapoznaj się z naszym procesem adopcyjnym