Master Chefs 4 Dogs


17.08.2018 r.

 

Master Chefs 4 Dogs to cykl imprez kulinarnych, których celem jest zebranie jak największej ilości darów na rzecz potrzebujących zwierząt.
Na terenie Nocnego Targu Towarzyskiego w Poznaniu odbyła się impreza Master Chefs 4 Dogs – Summer Edition.Polegała ona na przynoszeniu karmy lub przekazaniu datku na rzecz Schroniska Dla Zwierząt w Skałowie, w zamian czego uczestnicy otrzymywali od znakomitych polskich szefów kuchni, którzy brali udział w telewizyjnym show Master Chefs oraz Hell’s Kitchen, przygotowane na żywo przepyszności kulinarne. Można było nabyć pierwsze polskie piwo charytatywne, a także wziąć udział w koncercie zespołów: Roxana Tutaj & Good Omen, Obcy, Dimera i gwiazdy wieczoru COCHISE. 
Serdecznie dziękujemy Organizatorom a przede wszystkim Marcin Kaczmarek-Pielin za zaproszenie, całej ekipie kucharzy za wspaniałą pracę i doskonały nastrój na całej imprezie, zespołom muzycznym za charytatywny występ, browarnikom z UŁAN BROWAR a także niezmordowanym Wolontariuszkom z Master Chefs 4 Dogs oraz ze Szkoły Podstawowej w Czerlejnie im. Wincentego Witosa. Dziękujemy wszystkim Ofiarodawcom! Dziękujemy firmie Dolina Noteci za voucher na 300 kg karmy! Wyniki zbiórki podamy po ostatecznym podliczeniu.
Ekipie Kucharzy dziękujemy za wizytę w Schronisku!

 

Podziel się i udostępnij!
FacebookFacebook