KREMACJA I POCHÓWEK ZWIERZĄTPożegnanie z ukochanym zwierzakiem jest zawsze bardzo trudne. I tak jak naszym obowiązkiem było troszczenie się o niego za jego życia, tak naszym obowiązkiem jest sprawić mu odpowiedni pochówek.

Co zrobić ze zwłokami? Przed takim dylematem staje każdy właściciel zwierząt domowych.

Jedno jest pewne, nie wolno ich samowolnie zakopać. Zakaz ten dotyczy nie tylko terenów publicznych, jak las czy park, ale także własnej działki. Specjalistyczne firmy zajmujące się utylizacją zwierząt domowych traktują zwłoki naszych pupili tak jak odpady. Poddawane są one procesowi spalenia masowego.

Nasza oferta to godne pożegnanie swojego przyjaciela, który bardzo często jest prawdziwym członkiem rodziny.

Proponujemy Państwu np. kremację indywidulną. Jest wtedy możliwość zabrania urny z prochami ze sobą lub umieszczenia prochów Waszego Przyjaciela w indywidualnym grobie na terenie Schroniska w Skałowie. Posiadamy wyodrębniony teren Cmentarza dla Zwierząt „Pod Skałką”. Grób zaopatrzony będzie w tablicę nagrobną. Jest także możliwość kremacji zbiorowej, ale wtedy nie ma możliwości odzyskania prochów, a pochówek następuje w mogile zbiorowej.

Cmentarz nasz jest terenem ogrodzonym, zagospodarowanym, w spokojnej, pełnej zieleni okolicy.

Dokładamy wszelkich starań aby w sposób pełny szacunku, empatii i profesjonalizmu zająć się zwłokami Państwa zwierzęcia. Sprawiamy by to była najlepsza forma godnego pożegnania przyjaciela.

Spełniamy wszelkie normy sanitarne Polski i Unii Europejskiej