Świąteczne kolędowanie – koncert charytatywny za nami

„Dziś do nas człowiek z kolędą przybywa,
W psich sercach radość, kotom stresik znika,
Zagrajmy razem koncert dla Fuksika!”
(R.Krukowski)

 

To fragment wiersza przygotowanego specjalnie na to wydarzenie – pod nieobecność Autora odczytany przez Dyrektora Schroniska. Tak rozpoczął się koncert charytatywny dla Fuksika, który wprowadził nas w nastrój zbliżających się Świąt. Ksiądz Ireneusz przypomniał istotę tego czasu i złożył życzenia, rozdał opłatki. Było już jak w rodzinnym domu. Po wzajemnych uściskach rozpoczęło się kolędowanie. Brawurowe wykonanie najbardziej znanych kolęd przez Kasię Czarnecką i zespół Strefa Zero to był po prostu majstersztyk! Na scenie wystąpiła także znakomita Roksana.

„Niewiele trzeba,
aby żyć, po prostu być.
Słońca i nieba,
aby śnić, przed siebie iść.
Niewiele trzeba,
aby żyć i dla innych być…”

Tym największym swoim przebojem Strefa Zero zakończyła koncert.

W imieniu Fuksika dziękujemy wykonawcom oraz wszystkim Ofiarodawcom. Za zebrane fundusze zakupimy dla niego nową budę.

 

Jest i relcja z tego wydarzenia nagrana przez telewizję STK – ZOBACZ!


Świąteczne kolędowanie – koncert charytatywny 

14.12.2016 o godzinie 17.00 w Schronisku dla Zwierząt w Skałowie odbędzie się koncert charytatywny dla naszych zwierzaków. Serdecznie zapraszamy na spotkanie i wspólne śpiewanie. 

Ulubione kolędy zagra dla nas zespół Strefa Zero z Kleszczewa, a bohaterem tegorocznego kolędowania jest nasz podopieczny – Fuksik.


378/0816 Fuksik

Fuksik trafił do nas po śmierci właściciela, u którego przez całe życie pełnił rolę stróża posesji. Z uwagi na swój wiek oraz związane z nim problemy zdrowotne, jest już na psiej emeryturze. Z powodu zaawansowanej dysplazji ma duże kłopoty z chodzeniem. Przebywa pod stałą opieką lekarza weterynarii. A my powoli zdobywamy jego zaufanie…

Fuksik dużo przeszedł, więc chcemy mu zapewnić spokojną i godną starość. Poszukujemy dla niego troskliwego opiekuna, który da mu sporo ciepła i przywróci wewnętrzną równowagę.   

Zanim to nastąpi, również w schronisku pragniemy stworzyć dla niego odpowiednie warunki, dlatego budujemy Fuksikowi osobny kojec, oddalony od schroniskowej młodzieży, która ma zdecydowanie więcej energii. 


Spotkajmy się zatem, aby poczuć magię nadchodzących świąt i wspólnie pomóżmy podopiecznym ze Schroniska. 

 

DO ZOBACZENIA!


Koncert charytatywny - Kolędowanie dla Fuksika

Koncert charytatywny

Podziel się i udostępnij!
FacebookFacebook