Hotel dla psów


Hotel dla psów w Skałowie zaprasza!

Poniżej udostępniamy dokumenty do pobrania, niezbędne przy przekazaniu psa:

Jedyny taki hotel dla psów w Wielkopolsce!

Hotel dla psów przy Schronisko dla Zwierząt w Skałowie to nowoczesna placówka zapewniająca komfort i bezpieczeństwo wszystkim pensjonariuszom. Usytuowany w sercu Wielkopolski, z dala od zgiełku miasta i ruchliwych ulic gwarantuje naszym gościom spokój.

Profesjonalna obsługa

Możesz być pewien, że Twój pupil przez cały czas będzie w rękach doświadczonych ludzi, którzy zajmują się psami na co dzień. A poza profesjonalną opieką, dokładają wiele serca i troski, tak bardzo potrzebnej w trakcie rozłąki z właścicielami.

Gabinet weterynaryjny

Dzięki zlokalizowaniu hotelu na terenie Schroniska dla Zwierząt w Skałowie wszyscy pensjonariusze mają zapewnioną doraźną opiekę lekarską. Na terenie naszego ośrodka funkcjonuje gabinet weterynaryjny, dlatego w razie potrzeby, niezwłocznie udzielana jest fachowa pomoc.

Bezpieczeństwo

Zostawiając u nas swojego psa, możesz spać spokojnie i w pełni korzystać z urlopu. Psy przebywające w hotelu dla psów są pod stałą opieką obsługi hotelu, a w nocy teren nadzoruje stróż. Obiekt, w którym się znajduje jest całkowicie odseparowany od reszty Schroniska.

Szczepienia

Uprzejmie przypominamy, że Hotel przyjmuje tylko psy posiadające książeczkę zdrowia z aktualnymi szczepieniami przeciwko wściekliźnie i chorobom wirusowym, w tym parwowirozie (P), nosówce (D), chorobie Rubartha (H) i parainfluenzie (Pi). Szczepienie musi być wykonane najpóźniej 21 dni przed przyjęciem do hotelu i ważne jest 1 rok. Termin 21 dni nie obowiązuje w przypadku psów, które były szczepione ww. szczepionkami przynajmniej czterokrotnie. Pies powinien być także zabezpieczony przed endo- i ektopasożytami.

 

Hotel dla psów w Wielkopolsce

Monitoring 24 h

Hotel dla psów w Wielkopolsce

Bezpieczne osobne boksy

Hotel dla psów w Wielkopolsce

Ogrodzony teren

Zakwaterowanie

Nasi goście zostają ulokowani w specjalnie przygotowanym pawilonie, gdzie boksy podzielone są na część zewnętrzną – zadaszoną i osłoniętą od słońca, wiatru i deszczu oraz wewnętrzną – w budynku. Dodatkowo, zimą, dla jeszcze większego komfortu, podłogi w środku są ogrzewane.

Każde zwierzę ma osobny kojec do własnej dyspozycji.

Pobyt

W trakcie pobytu w hotelu dla psów, podopieczni wychodzą na spacer minimum 2 razy dziennie – na smyczy, pojedynczo. Spacery służą nie tylko fizjologii, ale są także okazją do pieszczot i zabawy.

Karmienie odbywa się dwa razy dziennie, chyba, że istnieją inne wskazania np. natury medycznej.
Podstawą hotelowego żywienia jest karma dostarczona przez właściciela.

Hotel dla psów

Hotel dla psów w Wielkopolsce

Wybiegalnia


Cennik hotelu dla psów

Koszt pobytu psa z własnym wyżywieniem, to 40 zł, niezależnie od wielkości psa. Cena dotyczy każdego dnia pobytu, niezależnie od tego o której godzinie pies zostanie przywieziony lub odebrany.