Hotel dla psów


 

Hotel dla psów z dniem 01 listopada 2022 r. zamyka swoją działalność do odwołania.

 

Poniżej udostępniamy dokumenty do pobrania, niezbędne przy przekazaniu psa:

Jedyny taki hotel dla psów w Wielkopolsce!

Hotel dla psów przy Schronisko dla Zwierząt w Skałowie to nowoczesna placówka zapewniająca komfort i bezpieczeństwo wszystkim pensjonariuszom. Usytuowany w sercu Wielkopolski, z dala od zgiełku miasta i ruchliwych ulic gwarantuje naszym gościom spokój.

Profesjonalna obsługa

Możesz być pewien, że Twój pupil przez cały czas będzie w rękach doświadczonych ludzi, którzy zajmują się psami na co dzień. A poza profesjonalną opieką, dokładają wiele serca i troski, tak bardzo potrzebnej w trakcie rozłąki z właścicielami.

Gabinet weterynaryjny

Dzięki zlokalizowaniu hotelu na terenie Schroniska dla Zwierząt w Skałowie wszyscy pensjonariusze mają zapewnioną doraźną opiekę lekarską. Na terenie naszego ośrodka funkcjonuje gabinet weterynaryjny, dlatego w razie potrzeby, niezwłocznie udzielana jest fachowa pomoc.

Bezpieczeństwo

Zostawiając u nas swojego psa, możesz spać spokojnie i w pełni korzystać z urlopu. Psy przebywające w hotelu dla psów są pod stałą opieką obsługi hotelu, a w nocy teren nadzoruje stróż. Obiekt, w którym się znajduje jest całkowicie odseparowany od reszty Schroniska.

Szczepienia

Uprzejmie przypominamy, że Hotel przyjmuje tylko psy posiadające książeczkę zdrowia z aktualnymi szczepieniami przeciwko wściekliźnie i chorobom wirusowym, w tym parwowirozie (P), nosówce (D), chorobie Rubartha (H) i parainfluenzie (Pi). Szczepienie musi być wykonane najpóźniej 21 dni przed przyjęciem do hotelu i ważne jest 1 rok. Termin 21 dni nie obowiązuje w przypadku psów, które były szczepione ww. szczepionkami przynajmniej czterokrotnie. Pies powinien być także zabezpieczony przed endo- i ektopasożytami.

 

Hotel dla psów w Wielkopolsce

Monitoring 24 h

Hotel dla psów w Wielkopolsce

Bezpieczne osobne boksy

Hotel dla psów w Wielkopolsce

Ogrodzony teren

Zakwaterowanie

Nasi goście zostają ulokowani w specjalnie przygotowanym pawilonie, gdzie boksy podzielone są na część zewnętrzną – zadaszoną i osłoniętą od słońca, wiatru i deszczu oraz wewnętrzną – w budynku. Dodatkowo, zimą, dla jeszcze większego komfortu, podłogi w środku są ogrzewane.

Każde zwierzę ma osobny kojec do własnej dyspozycji.

Pobyt

W trakcie pobytu w hotelu dla psów, podopieczni wychodzą na spacer minimum 2 razy dziennie – na smyczy, pojedynczo. Spacery służą nie tylko fizjologii, ale są także okazją do pieszczot i zabawy.

Karmienie odbywa się dwa razy dziennie, chyba, że istnieją inne wskazania np. natury medycznej.
Podstawą hotelowego żywienia jest karma dostarczona przez właściciela.

Hotel dla psów

Wybiegalnia


Cennik hotelu dla psów

Koszt pobytu psa z własnym wyżywieniem, to 50 zł, niezależnie od wielkości psa. Cena dotyczy każdego dnia pobytu, niezależnie od tego o której godzinie pies zostanie przywieziony lub odebrany.