Home sweet home… Po prostu…nie ma jak w domu! 

Na naszej stronie rusza nowy dział home sweet home * – czyli wieści z nowych domów. Już teraz dociera do nas sporo wspaniałych i radosnych zdjęć z udanych adopcji, ale chcemy widzieć ich jeszcze więcej! I przede wszystkim chcemy się nimi z Wami dzielić, dlatego gorąco zachęcamy do naszej akcji i czekamy na Wasze zdjęcia.

Przytulny kącik, ciepły kocyk i miękka poduszka? A może zielony ogród, prywatna buda i własny wybieg? Czemu nie! Właściciele czworonogów zdolni są do wszystkiego… W szczególności do nieograniczonego przytulania!
Jedne zdjęcia śmieszą, inne wzruszają, ale ze wszystkich płynie błogi spokój i ogromne szczęście. Taki widok jest bezcenny, a świadomość, że są wśród nas ludzie, którzy tworzą dla nich takie domy napawa nas optymizmem i daje dużo energii do dalszej pracy.

Niech home sweet home i dla Was będzie miejscem szczególnym. Jak w domu, tu można poczuć się swobodnie, odpocząć i wspólnie pośmiać. Zatem rozsiądźcie się wygodnie i zobaczcie jak się urządzili nasi podopieczni

Na początek serdeczne pozdrowienia dla wszystkich przesyła Bella. Jak widać ma się znakomicie i z pewnością w takim kocyku zima jej niestraszna…

Home-sweet-home


Jeżeli jesteś szczęśliwym opiekunem zwierzaka ze Skałowa czekamy na Waszą historię i zdjęcia:

info@schronisko-skalowo.pl

A jeżeli dopiero szukasz swojej drugiej połówki koniecznie zajrzyj do naszych psiaków i kociaków.

Czekamy na Was!

Podziel się i udostępnij!
FacebookFacebook